Właściwość miejscowa

Rewirem Komornika Sądowego w Tychach jest obszar właściwości Sądu Rejonowego w Tychach, który obejmuje:

Gminy Miejskie:

• Tychy
• Bieruń
• Lędziny

Gminy Wiejskie:

• Bojszowy
• Kobiór

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Wojciech Borys na podstawie art. 10 ustawy o komornikach sądowych może prowadzić sprawy z apelacji katowickiej.

Apelacja katowicka obejmuje obszar właściwości sądów okręgowych w Bielsku-Białej, Częstochowie, Gliwicach i Katowicach.

Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Bielsku-Białej, Cieszynie i Żywcu.

Sąd Okręgowy w Częstochowie obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Częstochowie, Lublińcu, Myszkowie i Zawierciu.

Sąd Okręgowy w Gliwicach obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Gliwicach, Jastrzębiu-Zdroju, Raciborzu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Tarnowskich Górach, Wodzisławiu Śląskim, Zabrzu i Żorach.

Sąd Okręgowy w Katowicach obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Katowice-Wschód w Katowicach, Katowice-Zachód w Katowicach, w Mikołowie, Mysłowicach, Pszczynie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu i Tychach.

Strona niniejsza powstała z zamiarem umożliwienia wszystkim zainteresowanym łatwego dostępu do informacji na temat kancelarii komornika. Strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez komornika sądowego Wojciecha Borysa. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.